Контакт-центр: +38 (044) 393-00-00 +38 (0482) 307-500
Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Медичний центр

Медичні центри - це сучасні поліклініки. Приходьте до нас, щоб зрозуміти, що у світі все змінюється. Розвивається медицина, розвиваються медичні компанії, що надають медичні послуги.

Вам вже не потрібно боятися лікаря. Не потрібно брати з собою жодних матеріалів для візиту, наприклад, до гінеколога і гастроентеролога - вас на місці забезпечать усім необхідним, одноразовим.

Ви не вийдете з кабінету, не зрозумівши жодного слова зі свого діагнозу, чи не усвідомивши всі тонкощі призначеного вам лікування. Лікар детально роз'яснить, чим викликані ваші скарги на здоров'я, і ​​що потрібно зробити, щоб перемогти хворобу.

Вам не потрібно збирати по листку всі медичні документи: аналізи, призначення, виписки. Вони всі зберігаються в електронному вигляді у вашій пошті.

Вам не потрібно сидіти в довгій черзі, під час якої приходять лікарі/медсестри з іншого кабінету і проводять свого знайомого «на одну секунду». Ви записані на конкретний час і на нього ніхто інший не має права.

Лікар пояснить вам, що таке профілактика. І що потрібно зробити сьогодні, щоб природним чином зберегти своє здоров'я і не приходити до лікаря завтра. І допоможе вам у цьому.

Ми піклуємося про здоров'я наших клієнтів. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ваше самопочуття відповідало медичним нормам для вашого віку. Тільки допомагайте нам у цьому - виконуйте всі рекомендації свого лікаря.