Контакт-центр: +38 (044) 393-00-00 +38 (0482) 307-500
Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Алергологія, імунологія

Наш час без перебільшення можна назвати часом алергій. І, як це не парадоксально, чим більш цивілізованим стає світ, тим більш тяжкими стають алергії. У примітивних народів ви їх навряд чи знайдете.

Спробуємо дещо пояснити цю сумну закономірність, що чим краще життя, тим тяжчі алергії.

  1. Прагнення до гігієни і стерильності. Ми постійно приймаємо душ, прибираємо свої помешкання, обробляємо дезрозчинами все підряд – від одягу і взуття до повітря. До чого це призводить? У імунної системи зникають природні вороги, вона починає продукувати аутоімунні реакції, одними з яких стають алергії.
  2. Продукти, що пройшли багатоетапну хімічну та механічну обробку. Вони цілковито змінюють свої властивості, модифікуються на генному рівні, і також викликають напруження імунної системи як чужорідний, незрозумілий агент.
  3. Лікарські засоби, що ми без розбору і будь-якої системи приймаємо.
  4. Величезна кількість штучних матеріалів, що не мають нічого спільного з нашим природнім середовищем, також викликає небажані реакції організму.
  5. Екологія, що стає все більш забрудненою. Ми вдихаємо повітря, повне газів, п’ємо воду з хімічними очисниками. Але це вже класика.

І можливо, алергії були б відносно нешкідливими для життя, якби залишалися у формі алергічного риніту, шкірних висипів і т. ін. Але останнім часом алергічні реакції набувають серйозних обертів у вигляді набряків, анафілактичного шоку. І в цих ситуаціях екстрено необхідна медична допомога. До речі, за протоколами МОЗу пацієнти з алергією повинні надходити одразу до відділення інтенсивної терапії. Щоб ви розуміли всю серйозність алергічних проявів.

Спеціалісти медичних центрів Into-Sana вирішують ці проблеми шляхом визначення тригера алергічної реакції організму і призначення індивідуальної програми лікування та профілактики порушень нормальної функції імунної системи.

Лікарі