Контакт-центр: +38 (044) 393-00-00 +38 (0482) 307-500
Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Онкологія

Новоутворення — характерна хвороба всього організму нашого часу. Злоякісні та доброякісні, вони викликані багатьма факторами, вага яких, проте, достовірно не визначена. Але всі вживають термінологію «канцерогенність чогось» як показник умови/можливості розвитку пухлини.

Онкологія займається діагностикою, лікуванням і профілактикою пухлинних процесів в організмі людини. Це може бути консервативна терапія (медикаментозна, променева) або оперативне втручання.

В обох випадках, ключовий фактор успішного лікування онкологічних утворень — це раннє звернення по медичну допомогу. На ранніх стадіях онкологічні утворення потребують в рази менше зусиль для ліквідації. А в деяких випадках — онкологія шийки матки, шлунково-кишкового тракту, коли спеціальні дослідження дозволяють виявити ракові клітини ще до утворення пухлини (кольпоскопія, ФГДС на апаратах Olympus в режимі NBI) — на так званому підслизовому шарі, можна говорити про швидке і повне одужання людини.

Діагностика

На етапі діагностики потрібно розуміти, що єдиним методом зі 100% достовірністю злоякісності новоутворення є біопсія тканин. Усі інші можуть лише з тим чи іншим ступенем впевненості припускати характер пухлини.

З якими симптомами необхідно отримати консультацію онколога:

 1. Різка втрата ваги без істотних змін раціону.
 2. Підвищена стомлюваність.
 3. Низький або навпаки — дуже високий гемоглобін.
 4. Кров'янисті виділення з видільних систем (задній прохід, статеві органи).
 5. Виділення з грудей — у жінок.
 6. Зміна нормальної геометрії будь-якого органу.
 7. Збільшені лімфовузли.

Якими діагностичними інструментами користується онколог:

 1. Загальний аналіз крові, аналіз крові на онкомаркери.
 2. Ультразвукові дослідження.
 3. Комп'ютерна томографія.
 4. Магнітно-резонансна томографія.
 5. Біопсія.

Якщо у вас є тривожні симптоми, і у вашій родині був онкологічний анамнез, не відкладайте консультацію онколога. Тільки лікар може визначити, марні ваші переживання або краще провести діагностику.

Лікування

Медикаментозне лікування раку включає використання цитостатиків (хіміотерапевтичних препаратів), таргетної терапії, імунотерапії, гормонотерапії та parp-інгібіторів. Хіміотерапію використовують для лікування багатьох видів раку - її суть полягає у введенні спеціальних препаратів-цитостатиків, які знешкоджують злоякісні клітини. 

Існує  4 види хіміотерапії: 

 • Неоад'ювантна хіміотерапія проводиться для зменшення розмірів пухлини.
 • Ад'ювантна хіміотерапії призначається після основного лікування (операції) як профілактика рецидиву. 
 • Лікувальна хіміотерапія застосовується як основний метод лікування, коли не можна провести операцію. 
 • Паліативна хіміотерапія проводиться на останніх стадіях захворювання для зменшення симптомів захворювання і продовження тривалості життя. 

В Into-Sana є можливість отримати призначене лікування з максимальним комфортом. Наші лікарі завжди детально пояснюють, що чекає пацієнта під час процедур та після них. Щоб ви відчували турботу у кожній дії та мали менше стресу.

Як проходить курс хіміотерапії в Into-Sana:

 1. Починається все з консультації онколога та проходження необхідних лабораторних та інструментальних досліджень.
 2. На онкологічному консиліумі обираємо потрібну схему терапії, використовуючи сучасні протоколи NCCN (National Comprehensive Cancer Network).
 3. Обираємо зручну дату для госпіталізації та госпіталізуємо у відділення.
 4. Лікар-онколог розписує у листі призначень премедикацію, схему хіміотерапії та віддає маніпуляційній медсестрі.
 5. Досвідчена медсестра встановлює катетер чи іглу у спеціальний порт та проводить інфузію препаратів суворо дотримуючись листка призначень.
 6. Після закінчення інфузії, пацієнт приймає їжу та відпочиває.
 7. Онколог, що лікує пацієнта, надає виписку з подальшими рекомендаціями щодо прийому ліків, здачі аналізів та наступного етапу лікування у стаціонарі.

Щоб розпочати лікування чи дізнатися подробиці, запишіться на безкоштовну консультацію клінічного онколога (хіміотерапевта) за телефоном: 0482-307-500 або залишайте заявку, ми зв’яжемося з вами та підберемо зручний час для візиту!

Хочете, щоб ми з Вами зв'язалися?

Лікарі