Стаціонар

Клініка INTO-SANA є медичним закладом європейського зразка, де здійснюються діагностичні маніпуляції та методики лікування будь-якої складності. Завдяки професіоналізму наших співробітників, ми є закладом вищої акредитаційної категорії, підтвердженої Міністерством охорони здоров'я України. Про високий рівень обслуговування свідчить отримана нагорода від Європейської бізнес-асамблеї (Оксфорд, Англія) - диплом «Європейська якість».

Чому ми – найкращі?

  1. Режим роботи 24/7. У нас немає свят, вихідних, шкільних канікул, переобліків та інших відмовок для надання медичної допомоги.
  2. Ми беремося за найважчі випадки. Ретельно зважуючи ризик для стану пацієнта, ми завжди приймаємо рішення, на які у інших не вистачає сміливості / кваліфікованого персоналу / матеріально-технічної бази / умов для якісної реабілітації. Ми розуміємо, що хороша статистика і людське страждання - це нерівноцінна нагорода за нашу роботу.
  3. Ми впевнені у підтримці величезної кількості суперпрофесіоналів, які працюють в кожному спеціалізованому відділенні лікарні. Ми можемо залучити до медичного випадку будь-кого, хто буде потрібен для надання ефективної допомоги хворому.
  4. Мінімальні терміни госпіталізації - ми досягли цього завдяки тому, що починаємо лікування в першу годину при надходженні, оперативно провівши велику діагностичну програму.
  5. У нас найвищий рівень медичної безпеки - тільки одноразові витратні матеріали, перевірені лікарські препарати, ліцензійне обладнання.
  6. Ми встановлюємо для пацієнтів такі умови утримання в стаціонарі, які не тільки дозволяють максимально швидко відновити рівень здоров'я, але і не будуть обмежувати його людські потреби: спілкування з рідними, інтерес до навколишнього світу, предмети побуту, приємні і звичні для його життя.
  7. Високий рівень матеріального забезпечення пацієнта - до нас у лікарню надходять в прямому сенсі тільки в тому, у що вдяглися перед виходом. Нести з собою валізи зі змінним одягом, постільною білизною, гігієнічним приладдям не має ніякого сенсу. Ми все видаємо на місці.
  8. При нашій лікарні працює свій власний харчоблок і пральня.

Лікарня Into-Sana - це найкращий медичний стаціонар для дорослих і дітей. З нами одужують!