Контакт-центр: +38 (044) 393-00-00 +38 (0482) 307-500
Швидка допомога (Одеса) +38 (0482) 343-062 +38 (067) 7343-062 +38 (099) 9343-062

Програми для вагітних

Меню


Програма ведення вагітності в INTO-SANA— це комплекс послуг та консультацій, спрямований на підтримку жінок в період вагітності. Ця програма розроблена для забезпечення компетентного та індивідуалізованого підходу до жінок, які планують стати матерями.

Переваги спостереження вагітності в INTO-SANA

В медичних центрах INTO-SANA досвідчені та висококваліфіковані лікарі гінекологи стежитимуть за загальним станом здоров’я майбутньої мами та станом малюка: 

  • Професійне медичне спостереження вчасно виявить можливі ускладнення вагітності, а лікар розробить індивідуальну терапію для профілактики цих ускладнень. 
  • Ваш особистий лікар акушер-гінеколог в INTO-SANA не лише спостерігатиме перебіг вагітності, але і надаватиме консультації з питань здорового способу життя, правильного харчування, фізичної активності, прийому вітамінів та інших аспектів, а також завжди дасть відповіді на ваші питання.
  • Координатори медичних центрів INTO-SANA завжди нагадають вам про необхідність проведення будь-якої процедури та запишуть на зручний час.
  • Вам надається повна медична документація, включаючи амбулаторну картку, обмінну картку, а також відповідні довідки та виписки з амбулаторної картки. 
  • Лабораторні дослідження та аналізи проводяться безпосередньо у приміщенні нашої клініки.

Пакет ведення вагітності (Чекаю дитину) в INTO-SANA включає наступні послуги та ціни:

Програма «Чекаю дитину»
Програма «Чекаю дитину. З другого триместру»

Замовити програму


Тут доступна Покупка частинами від

Тут доступна Покупка частинами від monobank

Особливості ведення нетипових вагітностей

У медичному центрі INTO-SANA працюють висококваліфіковані акушери-гінекологи, які володіють значним досвідом у сфері ведення вагітностей. Вони мають спеціалізовані знання та розуміють, на що слід звертати особливу увагу, надаючи належну допомогу жінкам у таких ситуаціях як:

  • Багатоплідна вагітність;
  • Вагітність після застосування допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ);
  • Вагітність, ускладнена резус-конфліктом;
  • Вагітність на фоні хронічних захворювань;
  • Ускладнення вагітності.

За необхідності, разом зі стандартними обстеженнями, призначаються додаткові огляди у гінеколога і терапевта, процедури ультразвукової діагностики, лабораторні аналізи та інші необхідні заходи. Наші лікарі прагнуть забезпечити комплексний та індивідуальний підхід до кожної вагітної жінки, зробити її перебіг вагітності максимально комфортним і безпечним.

Коли можна стати на облік?

Рекомендується стати на облік вагітній жінці якомога раніше і найкраще - не пізніше 10-12 тижнів. Це пов'язано з проведенням скринінгу першого триместру, під час якого лікарі визначають ризики хромосомних патологій та вад розвитку плода.

В цілому, професійне медичне спостереження під час вагітності - це ключовий елемент, що забезпечує не лише здоров'я вагітної жінки, але й дбає про благополуччя та нормальний розвиток майбутнього малюка.

Найчастіші запитання

Чи можлива діагностика вагітності до затримки менструації?
Коли можлива діагностика вагітності?
Як гінеколог визначає вагітність?
На якому терміні можлива діагностика вагітності за допомогою УЗД?

За програмою ведення вагітності в INTO-SANA зроблять все можливе, щоб цей період був для вас комфортним, безпечним та приємним. Замовляйте програму ведення вагітності в Києві та Одесі.


Програми для вагітних

Залиште заявку, заповнивши форму нижче, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтеся з правилами роботи сервісу

* Поля, що позначені зірочкою, є обов'язковими для заповнення

Залишилися питання зараз? Зв'яжіться з нами за телефоном або у мессенджері!
Інфо-центр з медичних програм:
Одеса (0482) 32-03-03
Київ (044) 393-00-00