Into-Sana впроваджує JCI

12 Бер 2020, 09:33

У медичній компанії Into-Sana позначили стратегічну мету на 2020 рік - завершити процес стандартизації своєї діяльності відповідно до норм міжнародної організації Joint Comission International.

Що таке Joint Comission Internstional (JCI)?

Стандарти JCI - це міжнародні норми медичної якості та безпеки пацієнтів. Їх використання передбачає дуже високий рівень медичної організації. Якщо порівнювати ці стандарти з іншими системами якості (ISO 9001, EFQM, премії за якістю), то стандарти JCI є найбільш складними для впровадження, але найефективнішими в світі.

Стандарти JCI визнані вищим рівнем медичного якості та безпеки Всесвітньою організацією охорони здоров'я (World Health Organization).

На сьогоднішній день акредитацію JCI пройшли всього 600 госпіталів в 57 країнах.

Навіщо це Into-Sana?

Працюючи з пацієнтами 25 років, Into-Sana створила унікальний набір власних алгоритмів і практик. Наш медичний і сервісний досвід випереджав свій час і зробив компанію лідером галузі. Зараз компанія посилює свої позиції міжнародною методологією. Підтвердження нашої експертності в турботі про здоров'я та безпеку пацієнтів дуже важливе для нас.

Що далі?

Зараз в Into-Sаna проходить систематизація внутрішніх процесів відповідно до вимог JCI. Першочергова увага приділяється безпеці, правам пацієнта і його сім'ї, навчанню пацієнта контролю над своїм тілом, багатоетапному контролю будь-якої дії в лікувальному процесі від колл-центру і до операційної зали.

Наступний крок - впровадження протягом півроку з подальшим проходженням аудиту The Joint Commission.

Це справжній челендж для компанії зі штатом більше 1500 співробітників. І цей процес не зупинити, тому що інновації, прагнення бути кращими для клієнта - це релігія Into-Sana.