Запрошуємо на кардіологічний науково-практичний семінар!

12 Бер 2019, 15:04

23 березня на базі Центру судинної патології Into-Sana, за підтримки Європейської організації інсульту (ESO) та ініціативи ANGELS відбудеться науково-практичний семінар «COMPREHENSIVE STROKE CENTRE. Реалії клінічної практики в лікуванні гострого ішемічного інсульту».

Це щорічний захід, проведення якого ініціює Into-Sana. Його мета — підвищення рівня надання якісної медичної допомоги в разі інсульту в Україні. Тому що Into-Sana має статус Stroke Ready Hospital за нормами європейської інсультної організації ANGELS і чітко виконує європейські алгоритми лікування інсульту.

Ми ділимося своїм досвідом лікування інсультів, аналізуємо сучасні міжнародні протоколи і намагаємося їх адаптувати до українських реалій, але не порушуючи інтересів пацієнта.

Цього року в семінарі візьмуть участь керівник Центру судинної патології Into-Sana Сергій Зброжек, провідний невролог Центру судинної патології Into-Sana Тетяна Калюжна, судинний хірург Центру судинної патології Into-Sana Юрій Цогоєв, а також шановні колеги з інших медичних центрів України, Чехії та Литви.

Якщо ви бажаєте відвідати науково-практичний семінар, заповніть форму нижче, і наші співробітники з вами зв’яжуться.


Залишити заявку