Офіційна заява Into-Sana щодо участі одеських лікарів у слідчих діях

11 Чер 2019, 14:41

У зв'язку з інформаційною атакою на компанію Into-Sana з приводу участі чотирьох одеських лікарів у слідчих діях, повідомляємо:

  • Для ЗМІ поширюється викривлена ​​інформація про слідчі дії в Одесі, в чому компанія Into-Sana вбачає прояви недобросовісної конкуренції та подаватиме позови про захист своєї ділової репутації.
  • Компанія Into-Sana була і залишається відкритою для взаємодії, і зацікавлена ​​в якнайшвидшому об'єктивному розслідуванні та встановленні істини, щоб припинити спекуляції на цю тему.
  • Ухвалою суду три лікаря Into-Sana знаходяться вдома і не ведуть прийом. Усі 10 медичних центрів і служба швидкої допомоги Into-Sana працюють у звичайному режимі.

За 24 роки роботи в Одесі та Києві Into-Sana стала найбільшою приватною медичною компанією в Україні, де працюють більш ніж 1400 співробітників. За всю історію Into-Sana надала допомогу більш ніж 815 000 пацієнтам, що прирівнюється майже до всього населення Одеси. Щодня по допомогу звертаються в середньому 1500 пацієнтів.

Наші медичні центри, особливо лікарня швидкої допомоги Into-Sana в Одесі, завжди беруться за найскладніші медичні випадки. Ми допомагаємо там, де інші відмовляють: пацієнтам з поєднанням декількох важких захворювань, літнім пацієнтам — нашому найстаршому успішно прооперованому пацієнту 103 роки. Своєю працею, опікою і професіоналізмом ми заслужили репутацію надійного партнера наших пацієнтів. Ми дорожимо нашими взаємовідносинами з пацієнтами, і завжди готові допомогти і працювати для досягнення найкращого рішення.