Into-Sana на конгресі "Людина і ліки"

21 Вер 2020, 15:01

Неврологи нашого стаціонару взяли участь в конгресі «Людина та ліки».

Як і всі масові події у цей час, конгрес проходив он-лайн. На зв'язку були доповідачі з усієї України, максимальна кількість підключених учасників - 650, і тисячі переглядів в запису лікарів з усієї країни, оскільки обговорювали важливі теми і останні оновлення клінічних рекомендацій.

Наш Інсультний центр офіційно визнаний Європейською інсультною організацією ЕSO клінікою, що надає всі види висококваліфікованої допомоги при інсульті, нам випала можливість розповісти про новини в лікуванні інсультів і поділитися своїм чималим досвідом.

Наші лікарі представили колегам протоколи UpToDate 2020 року, якими ми успішно користуємося для лікування ішемічних інсультів, а також - випадки з практики. Ми із задоволенням відповідали на численні запитання колег - Тарас Степанов, Олена Васильєва, Анатолій Бєляєв.

Наш інсультний центр є спеціалізованим неврологічним стаціонаром для пацієнтів з підозрою на інсульт. Працюємо 24/7, і маємо статус Stroke Ready Hospital від європейської інсультної організації.

Це означає, що ми надаємо весь спектр допомоги при інсульті - обстеження пацієнта, невідкладна діагностика, тромболізис, тромбекстракція і обов'язково дотримуємося принципу «золотої години».