«Швидка медична допомога»

Меню

Into-Sana надає повний спектр послуг у галузі невідкладної медичної допомоги для дорослих та дітей.

Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Швидка медична допомога Into-Sana — це найвищі стандарти медичного сервісу в Україні.

Наші реанімобілі найвищого класу «С» — це справжні клініки на колесах, що призначені не тільки для невідкладних викликів, а й для транспортування надскладних хворих на далекі відстані, надання екстреної медичної допомоги безпосередньо в салоні. Колектив швидкої допомоги Into-Sana складається з досвідчених та професійних лікарів, фельдшерів і водіїв.

Договір медичного обслуговування за програмою «Швидка медична допомога» Into-Sana — це надійний професійний захист та гарантований спокій для вашої родини протягом року.

Програма «Швидка медична допомога» передбачає надання наступних медичних послуг:

  • Цілодобовий виклик бригади швидкої медичної допомоги в межах території обслуговування (Одеса, Чорноморськ, Южне, +20 км зона)
  • Оперативне прибуття на виклик бригади швидкої медичної допомоги у складі лікаря, фельдшера і водія.
  • Проведення діагностичних заходів невідкладного стану із застосуванням інструментальних методів необхідних для постановки діагнозу на місці виклику: термометрія, вимірювання артеріального тиску, експрес-аналіз сечі, цукор крові, ЕКГ-дослідження, пульсоксиметр (визначення насиченості крові киснем), взяття матеріалу для бактеріологічного дослідження, тест на грип;
  • Надання догоспитальної швидкої та невідкладної медичної допомоги по життєвим показникам:
    • Лікувальні заходи (медикаментозна терапія, всі види ін'єкцій, накладення пов'язок, транспортна іммобілізація, інгаляція киснем);
    • Комплекс реанімаційних заходів: інтенсивна терапія, кардіомоніторування, штучна вентиляція легень, оксигенотерапія, катетеризація магістральних судин.

Медична евакуація (транспортування) до медичних установ в межах зони обслуговування (Одеса, Чорноморськ, Южне, +20 км зона).

Вартість розраховується індивідуально для кожного колективу в залежності від запиту роботодавця, кількості співробітників і вибраних програм.

Контактні номери телефонів відділу корпоративного страхування:

0482 31 03 03
099 17 17 017
097 978 57 78


«Швидка медична допомога»

Залиште заявку, заповнивши форму нижче, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтеся з правилами роботи сервісу

* Поля, що позначені зірочкою, є обов'язковими для заповнення

Залишилися питання зараз? Зв'яжіться з нами за телефоном або у мессенджері!
Інфо-центр з медичних програм:
Одеса (0482) 32-03-03
Київ (044) 393-00-00