Успішне підтвердження статусу безпечної лікарні

20 Лип 2015, 10:11

З радістю повідомляємо, що в результаті перевірки, проведеної фахівцями Асоціації «Служба організації інфекційного контролю», всі підрозділи Into-Sana підтвердили статус «Чиста лiкарня» на 100%!

Нагадаємо, що 13 березня 2014 р клініка Into-Sana і всі її структурні підрозділи успішно отримали звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Спеціаліст з інфекційного контролю асоціації «СОІК» Дмитро Махотін: «Наша асоціація пишається і ставить в приклад клініку, яка вже понад 20 років рятує життя тисячам жителів Одеси та області. Всі відділення закладу на 100 відсотків підтвердили умови проекту. Спасибі фахівцям і керівництву закладу за професіоналізм і досягнення на нелегкій ниві профілактики внутрішньолікарняних інфекцій ».

Про проект: з метою поширення знань про наслідки внутрішньолікарняних інфекцій та організації заходів безпеки, в Україні, починаючи з 2008 року, активно функціонує Асоціація «Служба організації інфекційного контролю».

Асоціація була заснована на базі німецької науково-дослідницької лабораторії доктора Рьодгера, тому керується новітніми сучасними принципами в організації санітарно-епідеміологічного режиму установ охорони здоров'я. Основна місія служби - збереження здоров'я персоналу та пацієнтів установ.