Нам – 20!

01 Кві 2015, 10:32

Це багато чи мало?

Коли ми розуміємо, що батьки стали на 20 років старшими, ми думаємо - як же це багато. Для багатьох з нас Into-Sana стала alma mater - ми прийшли сюди молодими фахівцями і досягли рівня професіоналізму, який вийшов за межі не тільки міста, але і країни. Це наш батько, який виховав, навчив, відкрив двері у великий світ.

Коли ми дивимося, як наші діти досягли 20-річчя, ми думаємо: все одно маленькі. Все ще діти. Для інших Into-Sana - це дитя, яке народилося і виховувалося в безсонних ночах, зі своїми «хворобами» і критичними періодами зростання. І до спокійного почивання ще далеко. Дитина ще потребує уваги.

Але ми всі ставимося до нашої компанії однаково. Це дім. А дім, як відомо, місце священне. Воно вимагає поваги, збереження, процвітання. Ми кожного дня працюємо для того, щоб зробити Into-Sana ще кращою, світлішою, відомішою, і внесок кожного члена великої родини неоціненний.

З Днем Народження, Into-Sana! Ми пишаємося тим, чого досягли разом. Ми не перестаємо мріяти, а це значить, ми знаємо, до чого прагнути далі. Наступні 20 років.

Новини