Мамографія у жовтні 350 гривень!

01 Жов 2015, 09:55

Ми раді поділитися гарною новиною! У жовтні 2015р. мамографія в клініці Into-Sana всього 350 грн!

Рак молочної залози посідає 1-е місце серед онкологічних захворювань у жінок в світі. Мамографія - ключове дослідження для ранньої діагностики раку. Тільки рання діагностика робить страшного ворога не таким небезпечним, адже виживаність після своєчасної операції дуже висока. За даними Інституту раку США при своєчасному виявленні раку грудей вдається вилікувати 98,1% жінок, а це більше, ніж при пневмонії!

Зробіть мамографію в клініці Into-Sana, на апараті Mammomat 3000 Nova, який не має аналогів в Одесі, і отримаєте вичерпний перелік переваг. Головна з них - висока точність діагностики всіх видів пухлин, як в тканині залози, так і всередині молочних проток. Крім якісного зображення, отриманого цифровим способом, мамографія в Into-Sana - це найбільш досвідчені рентгенологи міста, мінімальне рентген-навантаження на пацієнта і відсутність дискомфорту під час процедури.

Детально про Mammomat 3000 Nova і всі показання до мамографії. Зверніть особливу увагу на перелік тих, кому в першу чергу необхідна регулярна мамографія, і на рекомендований нами вік для початку щорічних профілактичних обстежень - 35 років.

Новини