Страхова програма «Клініка Кардіо»

08 Лип 2015, 10:26

Наймудріший іудейський правитель, цар Соломон в рекомендаціях для своїх синів писав: «Найбільше бережіть серце своє, бо з нього походить життя». Проходять тисячоліття, а заповідь про зберження найціннішого - здоров'я людини, не тільки не втратила своєї актуальності, а й набуває нового значення.

Зберегти здорове серце в умовах глобальних екологічних катаклізмів, інтенсивного життєвого ритму і надлишку стресових ситуацій для багатьох з нас стає дуже складним завданням. І, як наслідок, статистика захворювань серця з року в рік набуває все більш гнітючих показників.

Інфаркт міокарда - це гостра форма ішемічної хвороби серця, яка виникає, коли припиняється доставка крові до якогось відділу серцевого м'яза. Якщо кровопостачання порушується на 15-20 хвилин і більше, «голодуюча» ділянка серця вмирає. Цю ділянку загибелі (некрозу) серцевих клітин і називають інфарктом міокарда.

До 20-річчя клініки Into-Sana ми зробили можливим страхування на випадок інфаркту!

В рамках цієї програми, в разі гострого інфаркту міокарда, ми гарантуємо:

  • повний компекс лікувально-діагностичних заходів: балонна ангіопластика (стентування), ургентна коронаровентрикулографія (КВГ) або тромболізис (вибір тактики лікування визначає кардіолог);
  • цілодобове лікарське спостереження за пацієнтом;
  • проведення необхідних діагностичних досліджень і консультацій;
  • повне медикаментозне забезпечення;
  • розміщення в комфортабельних палатах.