Хірургічне лікування зайвої ваги

Клініки в яких надається послуга

Одеса вул. Варненська, 2

Телефон контакт-центру

(0482) 307-500

Хірургічне лікування зайвої ваги - сучасний ефективний спосіб прийти до тієї форми, яку мрієте. Ця процедура особливо корисна для людей, які мають історію безрезультативних дієт та вправ.

Такі операції виконуються малотравматичним способом через декілька мікророзрізів. Перебування у стаціонарі займає від 2 до 5 діб.

Що робить баріатричну хірургію ще більш привабливою - так це те, що вона може допомогти у запобіганні деяких хвороб, пов'язаних з ожирінням, таких як діабет, артрит та серцево-судинні захворювання.

Методика є найбільш ефективною для стабільного схуднення та отримання гарного результату. 

Баріатричні операції зазвичай рекомендовані для людей з високим ІМТ (індексом маси тіла), який перевищує 40 або для тих, у кого ІМТ перевищує 35 разом з іншими проблемами здоров'я, такими як діабет, високий кров'яний тиск або апное во сні.

Найбільш поширені види баріатричних операцій включають:

  1. Гастрошунтування (Roux-en-Y): це операція, при якій розширюють верхню частину шлунка, створюючи новий малий шлунковий мішечок, який з'єднується з нижнім відділом тонкого кишечнику. 
  2. Рукавна резекція (Sleeve): це операція, при якій видаляється більша частина шлунка, залишаючи вузьку вертикальну трубку. 
  3. Міні-шунтування шлунку: ця операція поєднує елементи гастрошунтування та вертикальної гастректомії. Лікар створює маленький шлунковий резервуар та обхідний шлях для їжі.

В Into-Sana також можна отримати консультацію щодо встановлення внутрішньошлункового балона. Це нехірургічний метод, при якому в шлунок вводиться медичний балон, заповнений рідиною або повітрям, з метою зменшення його об'єму. Балон залишається в шлунку на обмежений період часу -  зазвичай від 6 до 12 місяців, після чого він вилучається.

Наша команда професіоналів забезпечує високоякісну баріатричну хірургію та післяопераційну підтримку. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам досягти бажаного результату та повернути здоров'я і впевненість в собі. 

Операції виконує Сергій Сорочан (стаж роботи більше 10 років)

Відгуки пацієнтів після хірургічного лікування:

Користуйтеся можливостями сучасної медицини! Передопераційна консультація хірурга безкоштовна. 

Хочете, щоб ми з Вами зв'язалися?

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтеся з правилами роботи сервісу.
Залишилися питання зараз? Зв’яжіться з нами за телефоном або у месенджері!

Лікарі