Там, де інша діагностика не впорається

28 Кві 2021, 07:00

Тільки в Into-Sana: ЕндоУЗД — єдиний спосіб побачити характер утворень стінок органів травного тракту. Там, де інша діагностика не впорається.

При ранньому раку, що розвивається в органах травного тракту, ЕндоУЗД або ендосонографія — єдиний метод візуалізації шарів стінок органів. Результати дослідження дуже важливі для прийняття рішення про можливість оперативного втручання або пріоритеті хіміотерапії.

У разі пухлинного процесу, що далеко зайшов, виконання ЕндоУЗД до і після хіміопроменевої терапії дозволяє оцінити ефективність проведеного лікування.

В онкології збереження органу стає все більш доступним, і ЕндоУЗД — одне з таких технологічних рішень,що допомагають у цьому.

Хто призначає ЕндоУЗД?

Оцінити необхідність ЕндоУЗД може ваш лікуючий лікар або лікар ендоскопічної діагностики, якщо класична ендоскопія виявилася недостатньо інформативною. Якщо призначено дослідження видаленням, запитайте у лікаря, можливо ЕндоУЗД — саме те, що допоможе зберегти орган там, де раніше це було неможливо.

В яких випадках призначається ЕндоУЗД?

  • Злоякісні утворення стравоходу, шлунка і товстої кишки.
  • Підслизові утворення стравоходу, шлунка, 12-палої кишки.
  • Захворювання підшлункової залози.
  • Захворювання жовчного міхура і жовчовивідних шляхів.

В Into-Sana це дослідження проводить команда лікаря ендоскопіста Костянтина Олексійовича Науменка на базі клініки на вул. Варненській, 2.