NOVA хірургія Into-Sana

24 Чер 2020, 13:06

Ми багато робимо в стаціонарі для хірургічних пацієнтів. Але зараз нам навіть цього стало замало. Тому ми провели велику роботу для значного  посилення нашого хірургічного напрямку.

Що нового?

По-перше, новий лідер напрямку хірургії Юрій Ординський. Це людина, яка має ексклюзивний сучасний досвід  у хірургічному стаціонарі. Він не лише талановитий хірург, але й  досвідчений керівник медичної команди.. 

По-друге, це посилення хірургії за рахунок відкриття ендоскопічного центру Into-Sana. Це унікальний для України проект. І ми їм пишаємося з кожним днем все сильніше і сильніше. Бо пацієнти, які вже розв’язали свої проблеми завдяки ще одній зірці хірургії Констянтину Науменко і ендоскопічній команді передають нам подяку і свої емоції.

По-третє – інвазивна кардіологія. Щоб було зрозуміло не лише нашим колегам, але й нашим кліентам – це хірургія всередині судин. Саме в цьому полягає сучасне лікування інсультів, інфарктів і багатьох інших патологій. До нас долучився лікар, з якого в Одесі розпочалося це лікування – Олександр Тімаков. Через його золоті руки пройшли отримали хірургічне лікування вже тисячі пацієнтів з інфарктами, інсультами, та вадами серця.

І це ще лише початок.

Чекайте на нові гучні імена в хірургічному напрямку Into-Sana.