Рак-не вирок, а захворювання.

Спеціалісти медичних центрів Into-Sana активно піклуються про Ваше здоров’я з першого дня відкриття за адресами Раїси Окіпної, 4б та Дніпровська набережна, 25. Протягом перших трьох місяців роботи провідні лікарі зафіксували чимало випадків захворювань на рак. Вчасне обстеження дає можливість виявити ранню стадію пухлинних захворювань та передпухлинні випадки. Завдяки своєчасному зверненню пацієнт має змогу пройти якісний та гарантований курс лікування під наглядом висококваліфікованих спеціалістів.

Проблема захворювання на рак є однією з найгостріших сучасності. За багато років боротьби з раком медицина має великий науковий та статистичний матеріал за різними питаннями відносно причин виникнення та процесу розвитку цієї хвороби. Проте, останнім часом розроблено багато ефективних методів та способів лікування чи виявлення раку на ранній стадії.

Працівниками медичних центрах Into-Sana було виявлено 12 пацієнтів хворих на рак щитовидної та молочної залоз, рак шкіри, легень та шлунку. На жаль, у деяких з них було встановлені метастази, як наслідкок яких є занедбаних форм року. У 18 пацієнтів лікар-онколог встановив передпухлинні захворювання (в основному шкіри та молочної залози). Всі ці пацієнти були детально обстежені та діагностовані, після чого направлені на лікування у спеціалізовані медичні заклади.

Існує немало чуток про народні засоби лікування раку, про знахарів, які здійснюють чудеса зцілення. Важке захворювання, особливо в невиліковній його стадії, породжує у хворого і його родичів прагнення до пошуку таких "зцілителів". Проте, всі знають, що попит народжує пропозицію. Чутки про дієві засоби народної медицини є нерідко причиною занедбаності хвороби. У картках онкологічних кабінетів є і такі хворі, які перед зверненням до лікаря втратили не один місяць на нетрадиційне лікування у непрофесіоналів з явним збитком для себе.

Єдиний метод боротьби з раковими захворюваннями - лікування у медичних центрах. В розпорядженні у лікаря, який досліджує хворого, багато засобів і методів, що дозволяють діагностувати злоякісне новоутворення на ранніх стадіях.

Методи ранньої діагностики (рентген, ендоскопія, ультразвукове дослідження, лабораторне визначення онкомаркерів та ін.) дають можливість на вчасне виявлення захворювання та запобігання її занедбанності. Регулярні профілактичні огляди дозволяють своєчасно виявляти візуальні локалізації раку - шкіри, порожнини рота, гортані, молочної залози, шийки матки. Впровадження сучасних ендоскопічних методів діагностики дало можливість розпізнавати пухлину шлунково-кишкового тракту і бронхів на самих початкових стадіях хвороби. Чим раніше буде виявлено хворобу – тим легше буде її перемогти.

Звертайтесь за порадою до лікарів Into-Sana. Пам’ятайте – регулярний огляд - запорука Вашего здоров’я!