Все про тебе 35+. Special autumn edition

20 Вер 2018, 17:04

Запрошуємо вас 22 вересня о 10:00 на семінар «Все про тебе 35+.Special autumn edition», який відбудеться в коворкінгу Creative Quarter(вул. Ярославська, 58).

Наталя Сіліна – гінеколог-ендокринолог, кандидат медичних наук, мама трьох дітей. Проходила стажування в провідних університетських клініках США і Європи. За 15 років роботи практикуючим гінекологом Наталя Костянтинівна зібрала всі питання, які хвилюють сучасну Жінку в різних її соціальних ролях: дружина, мати, дочка, коханка, профі своєї справи.

Семінар «Все про Тебе 35+.Special autumn edition» для тих жінок, які дбають про себе і не хочуть стикнутися зі зниженням якості свого життя, не бояться вікових криз.

Для цього семінару Наталя Костянтинівна зібрала команду професіоналів – психотерапевтів, дієтологів, косметологів, бізнес-коучів, які поділяться своїми знаннями та вміннями, щоб ви знали, які зміни відбуваються у вашому тілі після 35 років (сексуальні, репродуктивні, психологічні).

Також на заході буде представлено соціальний ролик, присвячений профілактиці раку шийки матки за участю відомих українських жінок.

І корисний бонус – на семінарі ви зможете безкоштовно пройти тест на остеопороз.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням