В Into-Sana пройшов щорічний тренінг з невідкладних станів

27 Бер 2018, 07:23

Лікарі та медичні сестри Into-Sana пройшли черговий, щорічний тренінг з надання невідкладної допомоги при зупинці дихання та проведення серцево-легеневої реанімації.

Цінність даного тренінгу полягає в тому, що він практичний: 70% часу відбувається відпрацювання практичних навичок надання невідкладної допомоги на спеціальних манекенах під контролем фахівців-тренерів. При цьому в разі виникнення неточностей в алгоритмі дій або питань тренер дає відповіді й коригує відпрацювання навику. Таким чином, програється реальний сценарій і всі відпрацьовують навик надання невідкладної допомоги як поодинці, так і в команді. Адже в екстрених ситуаціях необхідно, щоб уся команда медиків працювала злагоджено й за одним чітко відпрацьованим алгоритмом.

Метою тренінгу є доведення практичного навику надання невідкладної допомоги до автоматизму, саме тому тренінг влаштовують щорічно. Лікарі Into-Sana проходять тренінги невеликими групами (по 13 осіб), саме такі маленькі групи дають можливість якісно попрактикуватися на манекені. Протягом місяця даний тренінг пройдуть усі фахівці клініки, що дає нам упевненість у можливості надання першої медичної допомоги відповідно до нових алгоритмів.