Придбати ліки без походу до аптеки: нова послуга від Into-Sana та Liki24

23 Бер 2018, 14:18

Процес лікування після консультації лікаря не завершується. Іноді на заваді стають високі ціни та відсутність одного чи кількох препаратів в аптеці. До того ж, часом рідкісні медикаменти доводиться шукати по всьому місту. Аби купівля необхідних ліків не перетворилася на випробування, спільно з партнерами з автоматичного пошуку та доставки медпрепаратів https://liki24.com/ Into-Sana впровадила нову можливість для своїх клієнтів: відтепер можна не витрачати сили на пошук необхідних медикаментів, а отримати їх у зручний час та в зручному місці, заощаджуючи при цьому до 20-30%!

Як усе відбувається? Після консультації лікаря на телефон клієнта Into-Sana приходить індивідуальне повідомлення (жодні дані про пацієнта не передаються). За бажанням клієнт відкриває посилання з повідомлення та одразу отримує повний список ліків, які призначив лікар, та їхню вартість. Аби ви не переплачували, Liki24 проаналізують ціни необхідних вам медпрепаратів у всіх аптеках та оберуть найдешевші.

Якщо клієнт має бажання замовити доставку медикаментів, треба перейти до оплати замовлення, уточнити час та місце.

За вашим дорученням кур’єри сервісу Liki24 не лише придбають найдешевші ліки та доставлять їх у зручне для вас місце й час, але й подбають про умови транспортування.

Наразі оцінити послугу зможуть жителі Києва, розглядається також запуск подібного проекту і в Одесі.