Лікарі Into-Sana взяли участь у Міжнародному медичному конгресі

29 Бер 2018, 07:25

28–29 березня в Києві відбувся XI Національний медичний конгрес «Людина та ліки — Україна», який зібрав провідних фахівців у галузі медицини з України, Литви, Словенії, Молдови та Республіки Білорусь. Лікарі Into-Sana також взяли в ньому участь.

Керівник Гастроцентру Into-Sana Маріанна Якуб була головуючою секції «Мультидисциплінарний підхід у гастроентерології». Усі присутні були захоплені її доповідями на теми: «Неалкогольна жирова хвороба печінки: визначення випадків захворювання й скринінг у групах ризику. Де ми знаходимося?» та «НАЖХП: неінвазивні методи — роль у діагностиці та під час подальшого спостереження».

Наш провідний фахівець, терапевт Ірина Кричинська прочитала лекцію «Вірусні пневмонії. Біомаркери запалення — новий акцент у веденні хворих з тяжкими інфекційними хворобами». Корисними були також доповіді кардіологів вищої категорії: Інна Ковальова висвітлила тему «Синдром болю в грудній клітині як мультидисциплінарна проблема», а Сергій Зброжек приділив увагу такому актуальному питанню, як «Системна тромболітична терапія на тлі застосування нових оральних антикоагулянтів при ішемічному інсульті». Усього на Міжнародному медичному конгресі взяли участь 11 лікарів Into-Sana.

Крім того, у рамках конгресу за підтримки Into-Sana було запроваджено курс тематичного удосконалення для лікарів «Мультидисциплінарній підхід у веденні пацієнтів гастроентерологічного профілю. Алгоритми прийняття клінічніх рішень». Такі курси є невід’ємною частиною безперервної післядипломної освіти лікарів.

Для нас дуже важливим є постійне удосконалення, ми з радістю ділимося своїми знаннями з колегами та переймаємо досвід інших.