Into-Sana і «Карабінер» – подвійний захист

31 Сер 2018, 13:18

Служба Безпеки «Карабінер» і компанія Into-Sana запустили спільну акційну програму. Тепер клієнти «Карабінер» можуть укласти договір медичного страхування в Into-Sana за будь-якою зі страхових програм* зі знижкою 30%! Акція триває з 1 вересня по 31 жовтня 2018 року. 

У багатьох випадках швидкість надання медичної допомоги є вирішальним фактором для порятунку життя і здоров'я. Медична компанія Into-Sana надає повний спектр послуг у галузі невідкладної медичної допомоги для дорослих і дітей. 

Реанімобілі Into-Sana призначені не тільки для виїзду бригади до пацієнтів, але і для транспортування надскладних хворих на далекі відстані, надання екстреної медичної допомоги безпосередньо в салоні, навіть для проведення реанімаційних операцій. 

Колектив швидкої допомоги Into-Sana – це кваліфіковані лікарі, фельдшери та професійні водії. 

Поліс медичного страхування Into-Sana – це спокій вашої сім'ї та впевненість у завтрашньому дні. 

Якщо ви ще не клієнт служби безпеки «Карабінер», станьте ним! Це забезпечить вам безпеку та захист, спокій вашої сім'ї та збереження майна. 

Бути клієнтом «Карабінер» та Into-Sana – надійно, вигідно і комфортно! 

Детальніше про послуги охорони: (048) 777-27-37, (048) 37-45-11.

karabiner.ua

Детальніше про медичне страхування: (048) 32-03-03, (096) 0-32-03-03.

Медичне страхування в Into-Sana

* Знижка діє на всі програми медичного страхування Into-Sana, крім програм «Клініки Кардіо» і «Швидка медична допомога при ДТП». Акційна знижка не додається до інших знижок на страхові програми.