Гастроентерологічний центр: уже в Into-Sana

23 Бер 2018, 06:15

В Into-Sana запустили Гастроентерологічний центр. Фокус його роботи спрямований на складні, нетипові випадки захворювань шлунково-кишкового тракту, що вимагають серйозного мультидисциплінарного підходу. Переважно йдеться про патологічні стани підшлункової залози, печінки, жовчного міхура, стравоходу, шлунка, тонкої та товстої кишки.

Команда вузькопрофільних фахівців (гастроентерологів, панкреатологів, гепатологів, хірургів, дієтологів та психотерапевтів), сучасне обладнання, а також робота за міжнародними медичними протоколами - це ті переваги, які дозволяють Центру гастроентерології Into-Sana стати надійним помічником не тільки для пацієнта, але й для його лікаря, коли зусиль одного фахівця виявляється недостатньо. При цьому дуже важливий стандарт наступності: інформація, зібрана фахівцем у процесі обстеження та лікування, буде використана для досягнення майбутнього результату.

Таким чином, Into-Sana стає платформою для вирішення складних гастроентерологічних випадків, забезпечуючи наступність результатів лікувального процесу, надаючи підтримку лікарю, а найголовніше - своєчасно допомагаючи пацієнтові.

Детальніше про Гастроцентр Into-Sana: http://gastro.into-sana.ua/