Бранч для майбутніх мам з Into-Sana

23 Бер 2018, 09:23

Вагітність - це один з найчутливіших і одночасно відповідальних періодів у житті жінки. Саме в ці хвилюючі 9 місяців дуже важливо отримати правильну інформацію, зарядитися позитивом і теплими емоціями, підготуватися до дня «Х» морально й фізично.

Ми з радістю запрошуємо вас на Бранч для майбутніх мам, який відбудеться 15 квітня в Orly Park.

Зовсім не обов'язково радитися в Інстаграм з «досвідченими» дамочками, пірнати в сумнівні форуми та дивитися страхітливі ролики на Youtube. Приходьте на Бранч для майбутніх мам і поставте всі хвилюючі вас питання фахівцям!

Педіатр і сімейний лікар клініки Into-Sana Анна Липова розповість майбутнім мамам про вакцинацію дітей, про дитячий плач, годування грудьми, коліки, пітничку та попрілості. А лідер напрямку «Акушерство й гінекологія» Into-Sana Наталія Сіліна розповість про життя жінки після пологів, про те, як правильно приходити в форму, не завдаючи при цьому шкоди здоров'ю, як потрібно харчуватися, а також торкнеться важливого й інтимного питання сексу після пологів і методів контрацепції.

Корисні лекції від 10 фахівців, смачний обід, кава-брейки і, звичайно, ярмарок найкращих дитячих товарів, а також корисні речі для майбутньої мами!

Учасниці Бранча також отримають привабливу знижку на купівлю всього необхідного для малюка й подарунковий сертифікат на візит до лікаря в клініку Into-Sana!

За квитком потрібно писати на пошту mamaslet@gmail.com, вартість - 500 грн. Чекаємо вас 15 квітня в Orly Park :)