Академія інсультів: безцінний досвід клініки Into-Sana

29 Лис 2017, 10:00

Кардіологи Into-Sana постійно переймають передові ідеї та охоче діляться успіхами. Судинний хірург Юрій Юрійович Цогоєв став учасником Всеукраїнської конференції «Академія інсультів». Основою доповіді лікаря став ексклюзивний досвід нашої клініки в лікуванні інсультів за допомогою внутрішньосудинних операцій. Масштабна статистика та висновки спеціалістів Into-Sana викликали великий інтерес у колег і палкі дискусії про місце хірургічного методу в разі важкої патології.

В Україні інсульт — одна з головних причин інвалідизації та смерті. За рік судинних катастроф у головному мозку реєструється майже в 2 рази більше, ніж інфарктів міокарда. В Європі внутрішньосудинна хірургія та системний тромболізис вже включені в стандарти ефективної терапії. На жаль, в Україні лікування інсульту поки що концентрується на наслідках хвороби, а не на зменшенні ділянки інсульту.

Into-Sana має сучасне обладнання та піклується про високу кваліфікацію судинних хірургів. Також у клініці реалізується мультидисциплінарний підхід до лікування важких хворих. Це означає, що пацієнтові допомагають лікарі всіх необхідних спеціальностей. При цьому спеціалісти знаходяться в постійному живому спілкуванні під час хвороби.

Приємно привозити на всеукраїнські заходи успішний сучасний досвід. Ми бажаємо кардіології клініки подальших успіхів і пишаємося талановитою молоддю Into-Sana!

Ознайомтесь з профілем ангіохірурга Ю. Ю. Цогоєва детальніше на сайті компанії http://odessa.into-sana.ua/doctors/yurij-cogoev/