«Клініка кардіо»

Меню

Інфаркт - головне встигнути вчасно!

Кожен другий чоловік і кожна третя жінка зустрічаються з ішемічною хворобою серця і з її важким проявом - інфарктом міокарда.

Серцева катастрофа, яка несподівано може статися з будь-якою людиною, іноді змушує задуматися над цінністю життя свого і близьких людей, переосмислити свій спосіб життя, свої можливості.

Сьогодні багато хто не знає, наскільки важливо при інфаркті діяти швидко і рішуче: адже часто навіть за лічені хвилини! Вибір клініки, лікаря, пошук коштів - на це просто немає часу. Сьогодні гострий Інфаркт це важкий моральний і фінансовий тягар для пацієнта і його родини. Оформивши поліс медичного страхування за програмою «Клініка Кардіо», ви захистите своїх близьких від настання подібних складних ситуацій.

Страхова програма «Клініка Кардіо» покриває витрати пацієнта на оперативне втручання в разі настання гострого інфаркту міакарда в рамках страхової суми.

  • балонна ангіопластика (стентування), ургентна коронаровентрикулографія (КВГ) або тромболізис (вибір тактики лікування визначає кардіолог);
  • цілодобове лікарське спостереження за пацієнтом;
  • проведення необхідних діагностичних досліджень і консультацій;
  • повне медикаментозне забезпечення;
  • розміщення в комфортабельних палатах, чотириразове харчування.

Страхове покриття 60 000 грн«Клініка кардіо»

Після відправлення форми з Вами зв'яжеться координатор контакт-центру і запланує зручний час відвідування медичного центру.

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтеся з правилами роботи сервісу

* Поля, що позначені зірочкою, є обов'язковими для заповнення