«Швидка медична допомога»

Меню

Програма «Швидка медична допомога» включає в себе:

 1. Можливість виклику спеціалізованої бригади швидкої медичної допомоги «INTO-SANA» (кардіологічної, неврологічної, педіатричної, інтенсивної терапії) в межах території обслуговування: м. Одеса, м. Чорноморськ, м. Южне.
 2. Надання швидкої та невідкладної медичної допомоги в повному обсязі при гострих захворюваннях, хронічних захворюваннях в стадії загострення, травмах, отруєннях та інших станах здоров'я застрахованих, що потребують надання екстреної медичної допомоги.
 3. Надання швидкої та невідкладної медичної допомоги включає в себе:
  • проведення діагностичних заходів (термометрія, вимірювання артеріального тиску, експрес-аналіз сечі, ЕКГ-дослідження, взяття матеріалу для бактеріологічного дослідження, моніторування серцевої діяльності);
  • проведення лікувальних заходів (медикаментозна терапія, транспортна перев'язка, іммобілізація, інгаляція киснем);
  • комплекс реанімаційних заходів (інтенсивна терапія, кардіомоніторування, штучна вентиляція легенів, катетеризація магістральних судин, електроімпульсна терапія).
 4. Забезпечення етапності та наступництва роботи бригад швидкої медичної допомоги «INTO-SANA» з територіальними закладами охорони здоров'я, органами внутрішніх справ та ін.:
  • госпіталізація застрахованих при невідкладних станах за показниками до профільних медичних установ, в тому числі, в Лікарню швидкої медичної допомоги «INTO-SANA» (за домовленістю);
  • своєчасна передача інформації в територіальні поліклініки за місцем проживання про випадки виїздів бригад та надання допомоги;
  • моніторинг стану здоров'я (телефонні обдзвони, активні повторні виїзди за наявності показань) осіб, залишених після надання медичної допомоги вдома, до передачі до територіальної поліклініки.

Вартість розраховується індивідуально в залежності від половозрастного складу колективу.


«Швидка медична допомога»

Залиште заявку, заповнивши форму нижче, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтеся з правилами роботи сервісу

* Поля, що позначені зірочкою, є обов'язковими для заповнення

Залишилися питання зараз? Зв'яжіться з нами за телефоном або у мессенджері!
Інфо-центр з медичних програм:
Одеса (0482) 32-03-03
Київ (044) 393-00-00