Лікувальна косметологія

Напрямки

Лікувальна косметологія – це розділ медицини, який включає в себе комплекс косметологічних процедур з метою покращення стану шкіри.

Клініка Into-Sana пропонує одну з найбільш ефективних та безпечних процедур – біоревіталізацію шкіри. Ця процедура проводиться для обличчя, шиї, зони декольте, шкіри кистей рук та колін, залежно від показань.

Біоревіталізація – введення під шкіру препарату, що стимулює синтез еластину й колагену в шкірі. Завдяки цьому шкіра стає більш еластичною та пружною, а зморшки розгладжуються, що забезпечує гарний вигляд шкіри.

Медичні центри Into-Sana пропонують своїм клієнтам лікування мімічних зморшок обличчя з використанням ботулотоксину типу А.

Скорочення м’язів упродовж довгого часу є однією з причин утворення мімічних зморшок. Ботулотоксин це очищений природний протеїн, що здатен знижувати скорочення м’язів і, таким чином, розгладжувати мімічні зморшки. Препарат призначений для використання в косметичних цілях у віці від 18 до 65 років. Найбільш виправдано робити ін’єкції починаючи з 30-43 років, коли через зниження еластичності шкіри починають інтенсивно проявлятися мімічні зморшки.

Введення препарату безболісне й не потребує анестезії. «Ін’єкції краси» часто називають «процедурою обідньої перерви», тому що одразу після процедури можна сідати за кермо або йти на роботу.

Чим же відрізняються ін’єкції біоревіталізації від ін’єкцій ботулотоксину?

Це принципово різні види лікування. Вони можуть доповнювати одне одного, або використовуватися окремо. Біоревіталізація – більш комплексний підхід до догляду і відновлення шкіри. Ін’єкції ботулотоксину – більш радикальний вплив на конкретну проблему. Наприклад, турбують зморшки на переніссі  - зробили одну ін’єкцію ботулотоксину і зморшки зникли. Але ця процедура не матиме жодного впливу на стан шкіри навколо та інші зморшки.

Як зрозуміти, що потрібно саме Вам?

Дуже просто: приходьте на консультацію в медичні центри Into-Sana до лікаря дерматолога-косметолога і отримайте професійні відповіді на всі питання по догляду за шкірою.