Гепатологія

Напрямки

Гепатологія - це частина гастроентерології, яка займається вивченням стану печінки, жовчного міхура і протоків, підшлункової залози. Це дуже важливий розділ медицини, що допомагає людям у лікуванні хвороб найбільшого в організмі людини фільтра - печінки.

Гепатологи ведуть консультативний прийом в медичних центрах Into-Sana. Хвороби печінки не завжди проявляються, цей орган не болить, не подає маніфестних ознак поганого стану, але його вплив на загальний стан організму величезний. Тому, якщо навіть Ви не помічали у себе тягнучі болі в області печінки (а це праве підребер'я), зверніться до гепатолога, якщо для вас характерні такі скарги:

  1. Швидка втомлюваність, сонливість, дратівливість.
  2. Потемніння кольору сечі й освітлення стільця.
  3. Збільшення об’єму живота.
  4. Пожовтіння шкірних покривів.
  5. Яскравий висип на тілі, свербіж.

Гепатолог обов'язково проводить обстеження, пальпацію живота, огляд кольору очних яблук і шкірних покривів. Для нього будуть важливі результати загального та біохімічного аналізу крові, УЗД черевної порожнини, а в деяких випадках потрібно буде зробити магнітно-резонансну томографію печінки.

Захворювання печінки дуже підступні, роками можуть мати прихований характер і не привертати до себе уваги. У цей період орган буде руйнуватися, тканини - перероджуватися. Тому дуже важливо звернутися до фахівця якомога раніше. Адже печінка, окрім своєї мовчазної хвороби, має дуже високий ступінь регенерації. І на певних етапах протікання хвороби можливе повне відновлення і органу, і його функцій.

Лікарі

У нашій клініці працює найбільший штат фахівців в Україні