Амбулаторна допомога

Напрямки

Поліклініка Into-Sana - це втілення нашої мрії про те, якою має бути сучасна, орієнтована на відчуття і потреби будь-якого віку - від малого до великого. Ми не просто розмістили в кабінетах фахівців усіх спеціальностей та навичок.

Ми створили лікувальний комплекс, який характеризується в першу чергу:

Досвідченими фахівцями для дорослих і для дітей.

  1. Комфортними умовами організації візиту - контакт-центр запланує для Вас маршрут з потрібних фахівців. СМС-система нагадувань про візит до лікаря надішле усю необхідну інформацію на Ваш телефон. Електронна черга скоротить час очікування, забезпечить повний час для консультації.
  2. Увагою до Вашої дитини. Яскрава ігрова зона, фахівці, одягнені в різнокольорову форму, маніпуляційні кабінети для маленьких пацієнтів.
  3. Територіальною доступністю для Київського району - найбільшого спального району Одеси, дозволить швидко та якісно пройти кількох фахівців за короткий час. Клініко-діагностична лабораторія, кабінети інструментальної діагностики та фізіотерапії в одній сучасній будівлі - унікальні можливості комплексної амбулаторної допомоги.
  4. Часовою доступністю.

Ми працюємо тільки для пацієнта.

Володіючи найглибшими знаннями особливостей приватної медицини Одеси, ми не перестаємо вчитися і вдосконалювати себе для найголовнішої людини - відвідувача.

Крім лікувально-діагностичного прийому, ми організовуємо для наших маленьких відвідувачів найрізноманітніші майстер-класи - від розвиваючих художні таланти, до занять, які допомагають обрати професію і вести здоровий спосіб життя. Таким чином, ми прагнемо прищепити дитині культуру відвідування медичного центру без страху і тривоги.

Служба сімейних лікарів, яка працює при поліклініці, - це люди, які вже стали членами тисяч сімей Одеси. І користуються повною довірою пацієнтів, повагою і визнанням колег по професії.

Служба патронажу дітей до року вирізняється неформальним підходом до немовлят, ретельністю оглядів і виваженістю при встановленні діагнозу. Ми ніколи не пропустимо важливого і не призначимо зайвого.

Приходьте в поліклініку Into-Sana, і Ви обов'язково відчуєте не тільки покращення в здоров'ї, але і розуміння стандартів медичного обслуговування.